• Önemli bildirimler gözden kaçmasın!

  Didim Ticaret Odası Bildirimleri, size yeni bir bildirim geldiğinde ekranınızın sağ alt kısmında veya cep telefonunuzun veya tabletinizin bildirim panelinde bir pop-up penceresi açarak Didim Ticaret Odası ile ilgili önemli gelişmeleri size bildirir, böylece siz de Didim Ticaret Odasından gelen önemli bildirimleri gözden kaçırmamış ve zamanında okumuş olursunuz.

  Bildirimlere cep telefonumdan abone olabilir miyim?
  Android cep telefonu veya tabletinizden, masaüstü , dizüstü (Apple Safari - macOS dahil) bilgisayaranızdan, Windows Phone 8.0 işletim sistemli telefonunuzdan, bildirimlere abone olabilirsiniz. Fakat iOS işletim sistemi web bildirimlerini desteklemediğinden dolayı iPhone ve iPad cihazlarınızdan bildirimlere abone olamazsınız.

  Bildirimlere herhangi bir cihazdan abone olmak yeterli mi?
  Bildirimleri hangi cihazlarınızdan almak istiyorsanız o cihazlarınızı kullanarak abone olmanız gerekmektedir. Örneğin hem bilgisayar hem de cep telefonunuza bildirim gelmesini istiyorsanız iki cihazınızdan da bildirimlere abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak istediğiniz cihazdan www.didimto.org.tr/bildirimler.html adresine giriniz ve Abone Ol butonuna tıklayıp, daha sonra 'izin ver' seçeneğini seçiniz.

  Bildirimlere abonelikten nasıl çıkarım?
  Abonelikten Çık butonuna tıklayarak bildirim aboneliğini sonlandırabilirsiniz.
Yayınlanan İçerik'in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı Didim Ticaret Odası ve Didim Gezgini hiç bir şekilde sorumlu değildir.