CHP İlçe Yönetimi Odamızı Ziyaret Etti

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçim ile yeniden göreve gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Didim İlçe Örgütü Odalar ve sivil toplum kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Odamızı ziyaret etti.  

CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak ve yönetim kurulu üyelerinin gerçekleştirdiği ziyarete Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ve Meclis üyesi Serdar Ece ev sahipliği yaptı.

Erbaş, misafirlerine hoş geldiniz diyerek “yeniden güven sağlayan başkan ve yönetime hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Tüm siyasi partiler ile iş birliği içinde olduklarını ve görüş alış verişinde bulunduklarını vurgulayarak yine aynı şekilde iletişime devam edeceklerini belirtti. İlçenin temel sorunları hakkında tespitlerde bulundu ve çözüm önerilerini paylaştı.

Ziyaretler hem yeni yönetimi tanıtan hem de Didim’de yapacakları yeni çalışmalarını anlatan CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak “CHP Didim ilçe yönetimi olarak kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerde bulunduk. Güzel ve verimli görüşmeler yaptık. Hem sorunları dinledik, hem de yapılacak yeni çalışmalarla ilgili bilgiler aldık. Bizlerde bu noktada üzerimize düşen ne görev varsa yapacağımızı bildirdik” dedi.

×