Didim Ticaret Odasında Yönetim Kurulu Ve Meclis Başkanlığı Seçimleri Yapıldı.

8 Nisan 2018 Pazar günü yapılan Didim Ticaret Odası Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği seçimleri neticesinde belirlenen meclis üyeleri yönetim kurulu ve meclis başkanlığı seçimlerini gerçekleştirmek üzere 13 Nisan 2018 Cuma günü Didim Ticaret Odasında ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İlk olarak yargı gözetiminde yapılan Yönetim Kurulu, TOBB Delegeliği ve Disiplin Kurulu Seçimleri neticesinde Yönetim Kurulu Başkanlığına Hilmi Erbaş Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Ali Hikmet Atilla, Burhan Teke, Celal Gümüş, Ebubekir Apaydın, Enver Demirtaş ve İsmet Kartal seçildi.

TOBB Delegesi olarak İzzet Dönmez belirlendi.

Disiplin Kurulu Üyeliklerine Ali Fuat Ünsal, Yeşim Durakoğlu, Yusuf Seven, Murat Gür, Seçil Telyakar ve Murat Bademcigil seçildi.

Yargı gözetiminde yapılan seçimden sonra gerçekleşen Meclis Toplantısına en yaşlı üye olan Ali Hikmet Atilla başkanlık etti. Meclis ilk toplantısında yapılan Meclis Başkanlığı seçimleri neticesinde Meclis Başkanlığına Mete Telyakar, Meclis Başkan Yardımcılığına Lütfü Karaaslan ve Tevfik Güroğlu, Meclis Katip Üyeliğine de Gül Börekçi seçildi.

Seçimler neticesinde görevi sona eren Şaban Üstündağ 17 Nisan Salı günü saat 11:00’ de yapılacak devir teslim töreni ile yeni Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş’a görevini devredecek.

Didim Ticaret Odası Meclisi şu isimlerden oluşuyor; Mete Telyakar, Hilmi Erbaş, Ali Hikmet Atilla, Serdar Ece, İsmet Kartal, İzzet Dönmez, Figen Çevrem Gürsoy, Meral Bademcigil, Burhan Teke, Ahmet Ülker, Medeni Karataş, Tevfik Güroğlu, İlhan Doğru, Gül Börekçi, Evren Kamacı, Ceren Turan, Lütfü Karaaslan, Ebubekir Apaydın, Abuzer Gümüş, Enver Demirtaş, Celal Gümüş.

×