DİGİAD’ın Ağaçlandırma Etkinliğine Katıldık


Didim Genç İş Adamları Derneğinin organizasyonu, Garnizon Komutanlığının İzni İle Didim Bafa Denizaltı Cevapsız Yayım İstasyon Komutanlığına ait bölgede ağaç dikimi yapıldı.

 Paylaş

Odamız adına Başkan Hilmi Erbaş, Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla, Yönetim Kurulu Üyeleri Burhan Teke ve Enver Demirtaş’ın katıldığı Ağaçlandırma etkinliğine Aydın Vali Yardımcısı Mustafa Hulusi Arat, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Didim Kaymakamı Mehmet Türköz, Garnizon Komutanı Albay Çetin Gülseven, Didim Belediye 8aşkam A. Deniz Atabay, Didim İtçe Emn. Müdürü Serkan Demircioğlu, Didim CHP İlçe Başkanı Nurettin Koçak, Millet İttifakı Belediye Meclis üye adayları, DİGİAD Başkanı Kerim Küsmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri, STK temsilcileri ve kamu kurumlarının temsilcileri öğrenciler ve çok sayıda Didimli katıldı.

Açılış konuşmasını yapan DİGİAD Başkanı Kerim Küsmez;" Didim’imize ve Ülkemize hizmet etmek biz gençlerin vazifesidir. Biz Didim Genç İş Adamları Derneği olarak Kaymakamlığımızın, garnizon komutanlığımızın ve Belediyemizin katkıları ile Bu güzel ağaçlandırma etkinliğini gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz, dedi. Kendilerine destek veren herkese teşekkür etti. Garnizon Komutanı Albay Çetin Gülseven, Didim Belediye Başkan Deniz Atabay, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül ve Kaymakam Mehmet Türköz tarafından yapılan konuşmaların ardından öğrenciler, askerler, protokol ve etkinliğe katılan vatandaşlar ağaç dikimi gerçekleştirdi.

Diğer Haberler