Dünya Helal Zirvesi 2018 ve 6. İslam İşbirliği Teşkilatı Helal Expo Fuarı


Dünya Helal Zirvesi 2018 ve 6. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı’nın düzenlenecektir.

 Paylaş

T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, İslam Ülkeleri Standartları ve Metroloji Enstitüsü (SMIIC), İslam Ticareti Geliştirme Merkezi (ICDT) ve Discover Events işbirliğinde 29 Kasım-02 Aralık 2018 tarihlerinde İstanbul Yeni Fuar Alanı/Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezinde Dünya Helal Zirvesi 2018 ve 6. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı’nın düzenlenecektir.
Helal piyasasının bir araya geleceği en büyük etkinlik platformu olan 6. İİT Helal Expo fuarına, helal gıda, finans, turizm, kozmetik, tıp, kimya, ambalaj, makine, İslami yaşam ve muhafazakâr moda gibi birçok sektörden 250'yi aşkın uluslararası firmanın katılımı beklenmektedir.
2017-2018 dönem başkanlığı ülkemiz tarafından yürütülen Gelişen Sekiz Ülke (D-8) Teşkilatı 6. İİT Helal Expo Fuarı’nın özel ortağı olup, fuar alanı içerisinde D-8 üye ülkelerinin firmaları için indirimli ücret uygulanacağı bir sergi alanı tahsil edilecektir.
Söz konusu fuara ilişkin katılım formu ve fuar planı https://tobb.org.tr/Sayfalar/Detay.php?rid=2661&lst=DuyurularListesi linkten ulaşılmakta olup, anılan fuara ilgi duyan firmalarının TOBB’a özel olarak sunulan indirimli katılım ücretinden faydalanabilmeleri için ekteki kayıt formunu doldurması ve 31 Temmuz 2018 tarihine kadar D-8 Sekretaryasına (Sn. Bilal Khan, E-posta: ea.bilal@developing8.org ; Tel: 0 212 356 18 23/23) iletmeleri gerekmektedir.
Üyelerimize duyurulur.

Helal, İslam İşbirliği Teşkilatı,

Diğer Haberler