Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı FIT 2019 21-24 Şubatta Fuar İzmir’de


Üretim anlayışını dönüştürecek yenilikçi çözümlerin tanıtıldığı FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, otomasyondan elektrik-elektronik ve enerjiye, hidrolikten bina otomasyonu ve metal işlemeye kadar pek çok alanda ziyaretçilere, sektörlerindeki en son ürün ve hizmetleri bir arada görme ve değerlendirme olanağı sunuyor.

 Paylaş

Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı çatısı altında düzenlenen FIT Otomasyon Fuarı 2019, FIT Elektrik Elektronik ve Enerji Fuarı 2019, FIT Bina Otomasyonu ve Zayıf Akım Sistemleri Fuarı 2019, FIT Hidrolik Pnömatik Fuarı 2019, FIT Makina Fuarı 2019, FIT Taşıma Kaldırma ve İstifleme Sistemleri Fuarı 2019, FIT Kaynak Teknolojileri Fuarı 2019, FIT Yüzey İşleme Teknolojileri Fuarı 2019 katılımcılarına potansiyel müşterileriyle tanışma fırsatı sunuyor.

Katılımcı firmaları, hedefledikleri sektörlerdeki doğru isimlerle birebir eşleştiren bu sistem sayesinde, firmalara doğru ziyaretçiyle buluşma olanağını sağlayan FIT önümüzdeki döneme daha büyük hedeflerle hazırlanıyor.
Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, başlangıç olarak Ege Bölgesi’ndeki en büyük ve en kapsamlı fuar kompleksi olan Fuar İzmir’de gerçekleşiyor. İstanbul’da sabitlenen sektör buluşmalarına dinamizm kazandıran bu oluşum, katılımcı firmalarına yeni iş ortaklıkları için kapılar aralıyor, yeni yüzler tanıma fırsatı sunuyor.
Günümüz teknolojisinin getirdiği tüm olanaklardan faydalanan yenilikçi fuar yaklaşımıyla FIT’19, katılımcı ve ziyaretçilerine fuar anlayışını değiştirecek pek çok olanak sunuyor.
Katılımcılara ürünlerini ve hizmetlerini, endüstrinin en büyük etkinliğinde tanıtma şansı veriyor.
İş dünyası, devlet, dernek ve diğer önemli organizasyonların karar vericileriyle buluşma olanağı tanıyor.
Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık A.Ş.’nin sunduğu katılımcılara özel iletişim programı sayesinde fuar etkinliği kapsamında birçok medyada yer alma olanağı sunuyor.
İş dünyasına, sektör ile ilgili güncel bilgileri takip edebilecekleri bir platform sunuyor.
Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık A.Ş. yıllardır gerçekleştirdiği zirve ve seminerlerinin deneyimini kullanarak katılımcı firmalarına büyük ve güçlü bir iletişim köprüsü kuruyor.

FIT, 2019

Diğer Haberler