Saklı Lezzetlerimiz Projesi hakkında duyuru


Saklı Lezzetlerimiz Projesi hakkında duyuru Saklı Lezzetlerimiz Projesi Hakkında Aydın Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından gönderilen yazı aşağıdadır.

 Paylaş

Saklı Lezzetlerimiz Projesi hakkında duyuru Saklı Lezzetlerimiz Projesi Hakkında Aydın Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından gönderilen yazı aşağıdadır.
Şehirlerimizin, ilçelerimizin, köylerimizim, mahallelerimizin saklı lezzetlerini Türk ve dünya mutfaklarına kazandırmak amacıyla yola çıktık.
Projeye artı değer katacak olan Türkiye'nin lezzet ustalarını yerelliklerine ait saklı lezzetleri hazırlayarak konuklara sunmak üzere Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Marmaris Turizm Meslek Yüksekokulu Uygulama Oteli'nin mutfağına davet ediyoruz.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'na sunmuş olduğumuz Saklı Lezzetlerimiz projesine katılan her lezzet ustasına mesleki kariyer, yeni iş olanakları, projenin ilerleyen süreçlerinde açılacak olan Saklı Lezzetler Mutfağı ve Saklı Lezzetler Reyonu zincirlerinde işletmeci olabilme fırsatını sunuyoruz.
Türk mutfağına zenginlik katacağına ve beslenme kültürümüzün millileşmesini destekleyeceğine inandığımız Saklı Lezzetlerimiz projesine katılımı artırarak yöre yemeklerimize marka değeri kazandıracak olan bu çalışma için şehirlerimizin ve ilçelerimizin değerli yöneticilerinin ve kurum, kuruluşlarının desteğinize ihtiyaç duymaktayız.
aşağıdaki bölümünde sunduğumuz Saklı Lezzetlerimiz projesinin şehirlerimizde, ilçelerimizde, köylerimizde, mahallelerimizde, sivil toplum kuruluşlarımızda duyurulmasını ve lezzet ustalarımızın katılımının sağlanmasını arz eder, saygılar sunarız.
Bilgi ve rezervasyon için;​
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
Marmaris Turizm Meslek Yüksekokulu
Uygulama Oteli
Santral tel.
0 (252) 211 54 95
Zekeriya BİNGÖL
Yönetim Kurulu Başkanı
0 (531) 772 25 19
İsmail Demirtaş
Proje Bilgilendirme
info@saklilezzetlerimiz.com
0 (553) 872 84 13
http://saklilezzetlerimiz.com/

Saklı lezzetler,

Diğer Haberler