Pakistan 19. CFT Asya Uluslararası Fuarı


Ecommerce Gateway Pakistan şirketi tarafından önümüzdeki dönemde yapılacak fuarlara ilişkin bilgiler verilmektedir. Buna göre;
19. Giyim, Dokuma ve Tekstil (CFT) Asya Uluslararası Ticaret Fuarı'nın, 27-29 Mart 2018 tarihleri arasında, Karaçi Fuar Merkezi'nde (Karachi Expo Centre) ve 20. Giyim, Dokuma ve Tekstil (CFT) Asya Uluslararası Ticaret Fuarı'nın, 8-10 Eylül 2018 tarihleri arasında Lahore Fuar Merkezi'nde düzenleneceği bildirilmektedir.

 Paylaş

Dokuma, iplik, giyim üreticileri ve tasarımcılarun bir araya getiren CFT Asya, Pakistan'ın en büyük ve Paris merkezli fuarcılık endüstrisinin küresel derneği olan UFI'ye akredite ticaret fuarıdır. Türkiye'den katılacak firmalara özel bir adet Paket Stant (min. 9 m2) 2700 $ + KDV'dir. Bu fiyata aşağıdaki hizmetler ücretsizdir (söz konusu teklif etkinlikten 3 ay öncesine kadar geçerlidir) : • Etkinliğin resmi otelinde pavyon başına 3 gece/4 gün 1 adet iki kişilik oda • 3 gün boyunca otel-fuar merkezi-otel ulaşım • Resmi vize davet yazısı • Fuar kitapçığmda 200 kelimeden oluşan şirket profilinin yayınlanması Etkinliklerle ilgili detaylı bilgi için Ecommerce Başkan Yardımcısı Uzair Nizam (info@clothingtextilesfair.com; Cep: +92 321 100 00 282) ile görüşülebilir.
İlgili üyelerimizin bilgi ve dikkatlerine sunulur.

Pakistan, CFT

Diğer Haberler