Masterler Şampiyonasında Türkiye Üçüncüsü Olan Didim Masterler Takımı Gerçekleştirdikleri Protokol Ziyaretleri Kapsamında Didim Ticaret Odasını Ziyaret Etti


Ege Bölgesinde yapılan Masterler ve Veteranlar liginde şampiyon olduktan sonra Antalya'da yapılan Masterler ve Veteranlar şampiyonasına katılmaya hak kazanarak oradan da büyük bir başarı göstererek Türkiye üçüncüsü olarak dönen Didim Masterler Takımı, Didim Ticaret Odasını ziyaret etti.

 Paylaş

Ege Bölgesinde yapılan Masterler ve Veteranlar liginde şampiyon olduktan sonra Antalya'da yapılan Masterler ve Veteranlar şampiyonasına katılmaya hak kazanarak oradan da büyük bir başarı göstererek Türkiye üçüncüsü olarak dönen Didim Masterler Takımı, Didim Ticaret Odasını ziyaret etti. Ev sahibi Ticaret Odası başkanı Hilmi Erbaş, Başkan Yardımcısı Ali Hikmet Atilla, Yönetim kurulu Üyesi İsmet Kartal takımı başarılarından dolayı tebrik etti. İlçemizin adının duyurulması ve ilçe halkına bu gururu yaşattıkları için de teşekkür etti.
Ziyarete Katılan Didim Masterler Takımı antrenörü Ali Rıza Gürbüz, futbolcular; Murat Coşkunçay, Şükrü Kundakçı, Mehmet Özdemir, Nevzat Kafadaroğlu, Hakan İşeri, Cemal Şahin ve Alister Douglas turnuva konusunda bilgiler paylaştı. Gelecek sene hedeflerinin Türkiye şampiyonluğu olduğunu belirterek, Destek veren Kamu kurumlarına, Odalara, Özel sektöre temsilcilerine ve sponsorlarına teşekkür etti.

Didim Masterler Takımı, Ziyaret

Diğer Haberler