IF Weddıng Fashıon İzmir 2019


Sayın Üyemiz, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş(İZFAŞ)'den alınan yazıda, 22-25 Ocak 2019 tarihleri arasında Türkiye'nin en yeni ve en modern fuar merkezi "FUARİZMİR"de İZFAŞ ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği işbirliği ile "13. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı" gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

 Paylaş

Gelinlik, damatlık ve abiye giyim sektöründe Türkiye'nin Avrupa'ya ve Ortadoğu'ya açılan kapısı olan İzmir'in, komşu pazarlar için her yıl olduğu gibi bu yıl da mükemmel fırsatlar sunacağı belirtilmiştir.

IF Weddıng Fashıon İzmir 2018 Fuarına, 82 ülkeden 21744 profesyonel alıcı ziyarette bulunmuş, 11 ülkeden 259 katılımcı ise stant açmışlardır. Yurtiçinden Adana, Ankara, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, Erzincan, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya; Yurtdışından ise Çin, Fransa, Hong Kong, Hindistan, İsrail, İran, İspanya, Kuveyt, Lübnan, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri katılım göstermişlerdir.
Fuarİzmir'in A ve B hollerinde 13.kez gerçekleştirilecek olan IF Weddıng Fashıon İzmir Fuarına tüm üyelerimiz davet edilmiştir.
Ayrıntılı bilgi için http://ifwedding.izfas.com.tr/if-wedding-hakkinda bakabilirsiniz.
Bilgilerinize sunarız

Weddıng Fashıon İzmir 2019

Diğer Haberler