Kaymakam Türköz'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk


Didim Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri, yeni atanan Didim Kaymakamı Mehmet Türköz’ü makamında ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundular.

 Paylaş

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ, Meclis Başkanı Hilmi Yıldırım Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Urgancı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mekin Subaşı ve Ömer Vela, Meclis Üyeleri; Aydın Çağlayan, Veysel Ece, Deniz Demir, Medeni Karataş katıldı.

Ziyarette Oda Başkanı Şaban Üstündağ tarafından Didim Ticaret Odası çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Yaklaşık 40 dakika süren ziyarette Didim ilçesinin genel sorunları ve çözüm önerileri üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Misafirleri ile tek tek tanışan Türköz, hayırlı olsun dilekleri için ticaret odası heyetine teşekkür etti. Daha önce görev yaptığı yerler ve tecrübeleri hakkında bilgiler paylaşan Türköz " Ülkemizin güzide turizm merkezlerinden biri olan Didim’i daha da üst seviyelere çıkarmak, var olan sorunları elbirliği içerisinde çözmek için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda Ticaret Odası ve diğer sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içerisinde olacağız" dedi.

didim, kaymakamlık, ziyaret

Diğer Haberler