Proje Bilgilendirme Temaslarımız Devam Ediyor

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ve Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla “Didim Sektörel Gelişim Stratejileri” projesi hakkında bilgi vermek üzere Aydın Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı ziyaret etti.

Didim Ticaret Odasının, İlçe gelişimi ve sağlıklı büyümesi için “Sektörel Gelişim Stratejileri” Projesini başlattığını ifade eden Başkan Hilmi Erbaş, Turizm, Kentleşme ve Tarım alanında akademik raporlar hazırlanacağını ve kentin geleceği açısından projeksiyon ortaya konacağını söyledi. “Projenin amacına ulaşması için Didim’in geleceğinde söz sahibi olan kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, sektör temsilcileri ve ilgili tüm tarafların katkıları ve katılımı, projemizin amacına ulaşması ve sahiplenilmesi açısından hayati önemdedir” dedi. Kamu kurumlarının koordinasyonu hakkında Aydın Valiliğinin desteğini talep etti.

Projenin iyi bir amaca hizmet edeceğini ve güzel düşünüldüğünü söyleyen Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan, yapılacak çalışmalara destek vermekten memnuniyet duyacaklarını dile getirdi.

×