DEVA Partisi İlçe Yönetimi Didim Ticaret Odasını Ziyaret Etti

DEVA Partisi Didim İlçe Başkanı Hüseyin Anıl Genç ile Yönetim Kurulu üyeleri Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Kartal tarafından misafir edildi.

Başkan Erbaş yeni bir parti teşkilatı oluşturmanın zor ve meşakkatli bir iş olduğunun altını çizerek Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar dileklerini iletti.

Yönetim Kurulu Üyelerini tanıtan ve ilçe yönetiminin oluşturulma aşamaları hakkında bilgiler veren İlçe Başkanı Genç, 24 Aralıkta Kurucu İlçe Başkanı görevlendirildikten sonra yönetim oluşturulduğunu, resmi süreçleri tamamladıktan sonra ilçedeki kurumlar, odalar ve sivil toplum kuruluşlarına tanışma ziyaretleri gerçekleştirdiklerini dile getirdi. DEVA Partisinin seçime katılacak asgari teşkilatlanmayı oluşturduğunu,  42 ilde ve 800 ilçede teşkilatlanma gerçekleştiğini ifade etti.

“Türkiye’nin yeni bir partiye ihtiyacı olduğu çok açık” diyen Genç, teşkilatlanma aşamasında temas sağladıkları herkesin yakın görüşler dile getirdiğini ve sorunların ortak olduğunun altını çizerek. “DEVA Partisi bu sorunlara çözüm olacak bir siyasi partidir” dedi.

Ticaret Odası Başkanı Erbaş ülkenin içinde bulunduğu süreçte hem iktidarın hem de iktidara talip olanların iyi fikirler ve doğru bir tavır ortaya koyması gerektiğini sözlerine ekleyerek ziyareti için misafirlerine teşekkür etti.

Parti yönetimi ziyaretin hatırası olarak Didim Ticaret Odası adına TEMA vakfına bağışlanan fidanlara ait sertifikayı taktim etti.

×