Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkan Yardımcısı Demiröz Odamızı Ziyaret Etti

Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkan Yardımcısı, Egem TV Yönetim Kurulu Başkanı Soner Demiröz, Egem TV Genel Müdürü Utku Demiröz ve Yönetim Kurulu Üyesi Umut İbrahim Demiröz beraberinde Didim Gazeteciler Derneği Başkanı ve Didim Manşet Gazetesi Sahibi Bahri Yaba ile Odamızı ziyaret etti.
Yönetim Kurulu Başkanımız Hilmi Erbaş ve Yönetim Kurulu Üyemiz İsmet Kartal’a yaptıkları yayıncılık faaliyetleri ve sosyal sorumluluk çalışmaları hakkında bilgiler veren Soner ve Utku Demiröz, Didim’de düşündükleri yatırım planlarını paylaştı. Bahri Yaba’nın koordinasyonunda Didim’de bir stüdyo kurmak istediklerini, bu adımın yayıncılık alanında önemli bir ihtiyacı karşılayacağını ifade etti. Yerel basının önemine değinerek basının etki gücünü Didim’in kalkınması için kullanması gerektiğinin altını çizdi. Didim’deki stüdyodan ilçenin sesinin herkese ulaştırılacağını ifade etti.
Başkan Hilmi Erbaş yerel basının önemli ve etkili bir değer olduğunu ifade ederek Demiröz’e başarılar diledi. Ziyaretleri için misafirlerine teşekkür etti.
×