Başkan Yardımcımız Atilla AKTOB Şubat Ayı Geleneksel Buluşmasına Katıldı

AKTOB’un geleneksel Sektörle Buluşmalar toplantısı Antalya Konyaaltı’ndaki Crown Plaza otelde gerçekleşti. Toplantıya Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla da katıldı.

AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı’nın açılışını yaptığı ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun ana konuşmacı olduğu toplantıya; Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve çok sayıda turizmci katıldı.

Türkiye ve Dünya turizmindeki son gelişmeler ile Turizm sezonu değerlendirdi.  Türkiye’nin turizmdeki değerlerinin altı çizildi. Atilla B2B görüşmeleri gerçekleştirdi, Yatırımcıların dikkati Didim’e çekildi

Toplantıda; Dünyada ve ülkemizde turizm sektörünün 2019 büyüme rakamları, dünyadaki turizm hareketleri, ülkemizin Dünya turizmindeki yeri, 2023 turizm hedefleri, kişi başı harcama ve bu harcamayı arttırma yolları, Corana virüsün dünya turizminin etkisi, halkın turizme, turizmin diğer sektörlere entegrasyonu, yerel idarelerin turizme katkısı ve konaklama vergisi hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.  

×