Cağaloğlu Anadolu Lisesi TEKNOFEST Takımına Destek Ziyaretimiz

Emitt İstanbul Turizm Fuarı için İstanbul’da bulunan Yönetim Kurulumuz Cağaloğlu Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Teknofest 2021’de İnsansız Su Altı Sistemleri kategorisinde birincilik elde eden Cağaloğlu Anadolu Lisesi Takımı Ocak ayında Didim’e yaptığı gezide Odamızın misafiri olmuştu.
Okul Müdürü Mehmet Aybek Okulun kuruluşu, tarihten bu yana gösterdiği başarılar ve tarihi okul binası hakkında bilgiler verdi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Hilmi Erbaş, TEKNOFEST takımının teknolojiye duyduğu merak ve çalışma azmini çok beğendiklerini, takım üyelerinden Ada Cemre Lokmacı’nın da Didimli olmasından dolayı gurur duyduklarının altını çizdi. Bu yıl yapılacak yarışmaya yeniden hazırlanan takıma sponsor olacaklarını, yeniden güzel başarılar kazanacaklarına inançlarının tam olduğunu ifade etti. Cağaloğlu Anadolu Lisesinin, öğrencilerin ilgi duyduğu alanları da destekleyerek eğitim başarısını yükseltmesinin takdire şayan olduğunu vurguladı. Müdür Mehmet Aybek ve tüm öğretmenleri tebrik etti.

Başarılı birer birey olarak yetişen öğrencilerin iyi bir üniversite eğitimi alarak ülkemizin teknolojik gelişimine katkı sağlamalarının önemini vurguladı. Ülkesini, milletini seven birer vatandaş olmalarını temenni etti.

Ziyarete katılan takım üyesi öğrenciler Odamız Yönetimine yaptıkları cihazları ve çalışma alanlarını tanıtma imkânı buldu. Öğrenciler bu yıl üç ayrı kategoride yarışacaklarını ve her birinde ayrı ayrı birincilik hedeflediklerini belirttiler.

Ziyarete; Yönetim Kurulu Başkanımız Hilmi Erbaş, Başkan Yardımcılarımız Hikmet Atilla ve Ebubekir Apaydın, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Figen Cevrem Gürsoy, İsmet Kartal ve Burhan Teke ile Meclis Üyemiz Medeni Karataş katıldı.

×