Değerli Üyemiz

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından, Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği (MM) işbirliğinde, KOSGEB ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile hazırlanan BUMATECH Bursa Makine Teknolojileri Fuarlar, 24 — 27 Kasım 2021 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.
Makine imalat sektörünün tüm paydaşların 7 salondan oluşan 40 bin m2 kapalı alanda bir araya getirmeye hazırlanan uluslararası nitelikteki fuarlarda; insanlarla çalışan robotlardan 3 boyutlu yazıcı ve tarayıcılara, fiber lazer optik kesim makinelerinden cnc tezgâhlara, sac işleme makinalarından ölçü kontrol sistemlerine kadar son teknoloji inovasyon ürünleri yer alıyor. Katılımcı firmaların yüzde 80’inin yerli üretim yapıyor olması ile diğer makine fuarlarından ayrılan Bumatech Fuarlar süresince kurulacak iş bağlantılarının makine satışlarına katma değer sağlaması hedeflenmektedir.
Fiziksel fuarın yanı sıra, Business Connect günleri ile online platformda da sektör profesyonellerini buluşturacak hibrit modelde gerçekleşecek Fuarlarda, pandemi dönemi ile ilgili gerekli tüm önlemlerin alınmaktadır.
Fuarlar hakkında daha detaylı bilgi almak için, www.bursamakinefuari.com web sitesini inceleyebilirsiniz.

×