DEVA Partisi Aydın İl Başkanı Gürler ile İl ve İlçe Yönetimi Odamızı Ziyaret Etti

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) kurucu üyesi olan ve geçtiğimiz günlerde Aydın İl Başkanlığı görevine atanan Meltem Gürler, Didim’de sivil toplum kuruluşları ve yerel basın ile bir araya geldiği program kapsamında Didim Ticaret Odasının misafiri oldu. Didim Ticaret Odası Başkanı Hilmi Erbaş ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Kartal tarafından misafir edilen Gürler’e DEVA Partisi Didim İlçe Başkanı Hüseyin Anıl Genç ile il ve ilçe yönetimi eşlik etti.

Kendilerini misafir ettikleri için Başkan Erbaş ve Yönetimine teşekkürler eden Meltem Gürler, göreve gelmesinden sonra ilk ziyaret programını Didim’de yaptıklarını ve sivil toplum kuruluşu olarak ilk ziyareti de Didim Ticaret Odasına gerçekleştirdiklerini söyledi.

30 yılıdır reklam sektöründe yer aldığını, bir dönem İstanbul Ticaret Odasına danışmanlık yaptığını belirterek, Odaların yapısı ve taşıdığı sorumluluğu farkında olduğunu ifade etti.

İlçe ekonomisi ve yıllar içerisinde gelişimi hakkında bilgiler veren Didim Ticaret Odası Başkanı Erbaş Turizm, gayrimenkul ve tarım sektöründe ilçemizin bulunduğu yer ve taşıdığı potansiyel ile Aydın’ın diğer ilçeleri ile ekonomik benzerlikler ve farklılıklarını anlattı.

Aydın ve Didim’in temel sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunan taraflar Ülke ekonomisi ve son dönemde yaşanan dalgalanmalar hakkında da değerlendirmelerde bulundu.
Güler ziyaretin hatırası olarak Didim Ticaret Odası adına TEMA vakfına bağışlanan fidanlara ait sertifikayı taktim etti.

×