DEVA Partisi Aydın İl Yönetimi Odamızı Ziyaret Etti

DEVA Partisi Aydın İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker, Didim İlçe Başkanı Hüseyin Anıl Genç, İl Başkan Yardımcısı Nurten Ertekin ve Yağızcan Kara, Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ve Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Teke tarafından misafir edildi. Erbaş misafirlerine tebriklerini iletti ve başarılar diledi.

İlçenin ekonomik durumu ve pandeminin en çok etkilediği turizm sektörü hakkında misafirlerine bilgiler veren Erbaş, salgında artan vakalar ile turist gelen ülkeler tarafından konulan seyahat yasaklarının ilçe ekonomisini etkileyeceğini ifade etti. Başta konaklama, ulaşım, yeme içme, eğlence sektörlerinin sıkıntılar yaşadığını söyledi. Bir süre daha devam edeceği görülen salgının koşulları ağırlaştırdığını sözlerine ekledi.

İl Başkanı Erürker parti kuruluşundan sonra teşkilatlanmayı tamamlayarak odalar ve sivil toplum kuruluşlarına tanışma ziyaretleri gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Ülkenin çözüm bekleyen sorunları için yola çıktıklarını, çözüm önerilerinin hazır olduğunu ifade etti..

Erürker, Erbaş’a ziyaretin hatırası olarak Didim Ticaret Odası adına TEMA vakfına bağışlanan fidanlara ait sertifikayı taktim etti.

×