Milli Eğitim Müdüründen Odamıza Plaket

Didim İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir tarafından Eğitime katkı veren kurum ve kişilere Teşekkür Plaketi takdim töreni gerçekleştirildi. Odamız adına verilen Plaketi Başkan Yardımcımız Hikmet Atilla teslim aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Akdemir “Ticaret Odası olarak eğitim camiasına sunduğunuz katkılar ve özellikle son dönemde Kaymakamlığımız öncülüğünde gerçekleştirdiğiniz “Çocuklarımıza Bir Tablet de Bizden” isimli proje sebebiyle teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Yardımcımız Hikmet Atilla Ticaret Odası olarak her zaman eğitim ve sosyal konulara destek vermeye devam edeceklerini belirtti. “Tablet Kampanyamıza omuz veren tüm Oda Üyelerine ve hayırseverlerimize müteşekkiriz” dedi.

Didim Ticaret Odası 2020 – 2021 eğitim öğretim yılında uzaktan eğitim yapılacağının duyurulmasının ardından teknolojiye erişimi kısıtlı olan öğrenciler için “ Çocuklarımıza Bir Tablet De Bizden” kampanyası açmış, Kampanya kapsamında Ticaret Odası üyesi hayırseverler tarafından alınan 80 adet tablet kaymakamlığa teslim edilmişti.

×