Didim Ticaret Odasından Emniyet Müdürü ve Başhekime ‘Hayırlı Olsun’ Ziyaretleri

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu geçtiğimiz günlerde görevlerine başlayan Didim Emniyet Müdürü Yunus Dinç ve Didim Devlet Hastanesi Başhekimi Ethem Bilgiç’i ziyaret etti.

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, Başkan Yardımcıları Ebubekir Apaydın ve Hikmet Atilla ile Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Kartal, Emniyet Müdürü ve Başhekim ile tanışarak Didim’in genel ekonomik durumu ve turizm hareketliliği hakkında bilgiler verdi. Dinç ve Bilgiç’e yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunuldu.

Emniyet Müdürü Dinç’ten ilçemizin genel asayiş durumu ve emniyet müdürlüğünün yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler alan Yönetim Kurulu Üyeleri yaz sezonunda yapılacak ilave çalışmalar hakkında da fikir alışverişinde bulundu.

Devlet Hastanesi Başhekimi Bilgiç’ten yeni hastane projesi hakkında bilgiler alan Ticaret Odası Yönetimi daha etkin ve gelecekte ortaya çıkacak ihtiyaçları öngörerek proje aşamasındaki hastanenin kapasitesinin arttırılması hakkında fikir alışverişinde bulundu. Hastane ziyaretine Başhekim Yardımcısı Halil Akıl ve İdari ve Mali İşler Müdürü Meral Bilir de eşlik etti.

×