Didim Ticaret Odasından Kaymakam Halil Avşar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Didim Ticaret Odası Başkan Vekili Ebubekir Apaydın, Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla, Yönetim Kuru Üyeleri Figen Cevrem Gürsoy, İsmet Kartal ve Burhan Teke Geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Didim Kaymakamı Halil Avşar’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Oda Yönetim Kurulu Üyeleri Didim Kaymakamı Avşar’a “Çözüm Bekleyen Talepler” başlıklı bir rapor sundu. İlçe ekonomisi, turizm, inşaat ve emlak sektörünün pandemi döneminde yaşadığı sorunlar hakkında bilgi verdi. Üyelerin karşılaştıkları sıkıntıları paylaştı.

Ziyarette pandemi sürecinin ilçe ve ilçe ekonomisine etkileri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Kaymakam Avşar, son günlerde gerçekleşen denetimler hakkında da bilgiler aktardı.

Başkan Yardımcısı Atilla Turizm sektöründe yatırım bekleyen alanlar, tahsisli araziler, Yunan Adaları ile karşılıklı seferler hakkında bilgiler paylaştı. Taraflar, Kültür ve Turizm Bakanlığının Didim ve Çeşme’de geliştirdiği turizm projeleri, alternatif turizm yatırımları, sağlık ve spor turizminin ilçeye yapacağı katkılar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

×