Didim’de Yabancı Dil Kursuna Katılanlar Belgelerini Aldı

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ADÜSEM), Didim Ticaret Odası ve Didim Meslek Yüksekokulu ve işbirliği ile Yabancı Dil Kursu düzenlendi. Kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Eğitimin sona ermesi münasebetiyle Didim Ticaret Odasında tören düzenledi. Törene Didim Ticaret Odası Başkanı Hilmi Erbaş ve Didim Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla, ADÜSEM Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Nermin Koruklu, Doç. Dr. Fatma Çakır, Öğretim Görevlisi Muhammet Nimet Çavuş katıldı. Tören sonunda kursiyerlere sertifika verildi.

Başkan Hilmi Erbaş dil eğitiminin kişilerin gelişimi ve ilçemizdeki işletmeler için çok önemli olduğunu belirterek, ADÜSEM, eğitimi veren Nimet Çavuş ve katılan Kursiyerlere teşekkür etti.  “Bundan sonra da yapılacak eğitimler ve etkinliklerde daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla da dil öğrenmenin gayret gerektirdiğini ama mesafe kat ettikçe keyifli olduğunu belirterek kursiyerleri tebrik etti.

Didim Ticaret Odası Kültür Merkezi’nde oluşturulan yabancı dil sınıfında gerçekleşen ve 3 ay süren İngilizce dil eğitimi, Didim Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Muhammet Nimet Çavuş tarafından verildi.

×