Sağlık Alanında Yapılan Yatırımlar İlçemiz İçin Çok Önemli

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri yakın dönemde faaliyetine başlayan Egemed Hastaneleri Didim Tıp Merkezini Ziyaret Etti.

Tıp Merkezi Müdürü Cengiz Bayar ile birlikte Tıp Merkezini gezen ve bilgiler alan Ticaret Odası Yönetimi Didim’in sağlık altyapısını güçlendirecek Devlet ve özel sektör yatırımlarına çok büyük ihtiyaç olduğunun altını çizdi. Egemed Tıp Merkezinin bu anlamda önemli bir ihtiyacı karşılayacağına inandıklarını ifade etti. Hastane Müdürü Cengiz Bayar’a hayırlı olsun dileklerini ileten Oda Yönetimi yatırımcılara da teşekkür etti.

Bayar, poliklinik hizmetlerine başlayan Tıp Merkezinin mayıs – haziran aylarında tam kapasite ile çalışacağını söyledi. Ziyaretleri ve tebrikleri için Ticaret Odası Yönetimine teşekkür etti.

Ziyarete Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Kartal katıldı.

Didim Ticaret Odası ve Egemed Hastanesi arasında devam eden indirim protokolü kapsamında Didim Ticaret Odası Üyeleri Didim Tıp Merkezindeki hizmetlerden de %20 indirimli yararlanabilirler.

×