TTI İzmir Turizm Fuarındayız

Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, sektörün önde gelen temsilcilerini 17. kez bir araya getirdi.
Didim’in tüm güzellikleri ile Didim Turizm Derneği Organizasyonu, kurumların ve sektör temsilcilerinin destekleri ile 17. Travel Turkey Fuarında.
İlçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca ve Belediye Başkanı Deniz Atabay başta olmak üzere kurum amirleri ve sektör temsilcilerinin katıldığı fuarda Odamızdan; Başkan Yardımcımız Ebubekir Apaydın, Yönetim Kurulu Üyemiz Meral Bademcigil, Meclis Üyelerimiz Hikmet Atilla ve Deniz Aktaş, Turizm Meslek Komitesi Başkanımız Bedri Altıntaş yer aldı.
Didim standını fuarın ilk gününde Alman Seyahat Birliği (DRV) Başkanı Norbert Fiebig, Dış İlişkiler Başkanı Volker Adams, fahri hemşerimiz Turizmci Hüseyin Baraner başta olmak üzere yerli ve yabancı sektör mensupları ziyaret etti.
2018’de İlçemizi tur operatörleri ile ziyaret eden Fiebig Didim’in Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olduğunu belirtti. “Tarihi ve kültürel yerleri ile Didim turizmdeki beklentileri karşılamaktadır” dedi.
İzlenimlerini paylaşan Meclis Üyemiz Atilla “son katıldığım toplantılarda Didim’in ne kadar önemli olduğu ve Türkiye Turizmindeki yerinin daha iyi anlaşıldığını farkettim. Yeni yatırımlar ile İlçemiz turizmde süper lige çıkmaktadır. Didim’i takip etmeye devam edelim” dedi.
×