Turizm Derneğinden Odamıza Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde yapılan Olağan Genel Kurul ile Yönetimi yeniden belirlenen Didim Turizm Derneğinden, Başkan Melih Koyuncu, Yönetim Kurulu Üyeleri; Mustafa Yüksel, Burak Mutlu, Murat Kabala, Semih Erdem, Şerife Akar ve Hasan Burak Kale Didim Ticaret Odasını ziyaret etti.
Dernek Yönetimi, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, Yönetim Kurulu Üyesi Meral Bademcigil, Meclis Üyeleri Deniz Aktaş ve Evren Kamacı ile Turizm Meslek Komitesi Üyesi Barış Alptekin tarafından misafir edildi.
Yönetim Kurulu Üyelerini tanıştıran Koyuncu önceki dönem iş birliği ile gerçekleştirilen çalışmalar için Ticaret Odasına teşekkür etti.
Başkan Melih Koyuncu ve Yeni Yönetime hayırlı olsun dileklerini ileten Erbaş, Nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Önceki yönetim ile iş birliği içerisinde çalıştıklarını, bu iş birliğini devam ettirmekten memnuniyet duyacaklarının altını çizdi. Hangi kurum ve kişi olursa olsun Didim için iş birliği yapmaya hazır olduklarını ifade eden Erbaş, “Ticaret Odası nerede olması gerekiyorsa, üstüne düşen, yapması gereken ne varsa yapacaktır” dedi.
Ziyarette ekonomik gelişmeler değerlendirildi. Turizm sezonundan beklentiler konuşuldu.
Erbaş, şehir dışında olmasından dolayı ziyarete katılamayan Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla’nın selamlarını iletti.
×