Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Didim Ticaret Odasında

İlçemize bir dizi program için gelen Genel Başkan Muharrem İnce ve kurmayları Ticaret Odası Kültür Merkezi’nde yapacağı toplantıdan önce; Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Meral Bademcigil, Burhan Teke ve İsmet Kartal tarafından misafir edildi.
Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve ülke ekonomisi hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Genel Başkan İnce, bunca zenginliğe sahip Ülkemizin fakir almayı hak etmediğinin altını çizdi.
Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, Türkiye’nin seçim sath-ı mailine girdiğini, son dönemde ticaret erbabını zorlayan koşullar ve olağan dışı enflasyonun seçim gündeminin gerisinde kaldığını söyledi.
2021 yılından 2022’ye geçerken çok büyük fiyat artışlarıyla karşı karşıya kalındığını hatırlatan Erbaş, çalışanların hayatını idame ettirebilmesi için işverenin birden fazla kez maaş artışı yapmak durumunda kaldığını söyledi.
Ticaret Odası Başkanı Erbaş, seçim öncesi tüm tarafların popülist söylemlerde bulunduğunu, Ülkemizi zora sokacak sözler verdiğini, Ülkenin mevcut bütçesi ile karşılanamayacak vaadlerde bulunulduğunu söyledi.
Ziyarete; Genel başkan Yardımcısı Mevlüt Dudu, Genel Başkan Yardımcısı Nurdan Şahin Demirbağ, İl Başkanı Cavit Yenipazarlı, İlçe Başkanı Caner Ünlü, ve İlçe Yönetiminden Murat Bademcigil katıldı.
×